Dodany: 2018-03-20 14:15:51
 

Posłanie dziecka do przedszkola

Zazwyczaj, gdy dziecko osiągnie wiek trzech lat, rodzice decydują się posłać je do przedszkola. Pobyt w tej placówce jest bardzo ważny dla wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Ma on okazję, czasami pierwszy raz w życiu przebywać w większej grupie rówieśników.

Przedszkole Wawer jest nie tylko miejscem, które zapewnia opiekę nad dzieckiem, podczas gdy rodzice przebywają w pracy, ale także jest to instytucja mająca na celu zaszczepienie w maluchu norm etycznych i społecznych, oraz przekazanie wiedzy adekwatnie do stopnia rozwoju. W okresie przedszkolnym umysł dziecka jest bardzo chłonny i potrzebuje wielu bodźców, by mógł optymalnie się rozwijać. Służą temu zabawy i gry prowadzone pod okiem wychowawców.

Doświadczona kadra pracownicza, która przez cały czas czuwa nad dziećmi i obserwuje je jest w stanie zareagować na niewłaściwe zachowanie, niepokojące symptomy. Dużą uwagę zwraca się także na zdrowie i higienę maluchów. Przedszkole Wawer pozwala dziecku dobrze socjalizować się z rówieśnikami, co z pewnością ułatwi mu w przyszłości rozpoczęcie edukacji w szkole..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Posłanie dziecka do przedszkola
Nick: