Dodany: 2018-03-20 14:17:46
 

Pierwszy dzień w przedszkolu

Rodzice często obawiają się posłania dziecka do przedszkola. Przede wszystkim takiej decyzji towarzyszy strach o to, czy młody człowiek poradzi sobie w nowej sytuacji, oraz obawa o to, że będzie często chorować, zarażając się od innych przedszkolaków.

Biorąc pod uwagę zalety, jakie przedszkole Wawer posiada dla rozwoju kilkulatka zdecydowanie warto posłać do niego swoją pociechę. Najważniejsze, czego młody człowiek może się tam nauczyć są umiejętności społeczne. Na ogół przed przyjęciem do przedszkola, maluch nie miał wielu okazji przebywać w dużej grupie rówieśników. W rodzinie zazwyczaj dziecko cieszy się szczególnymi względami. Jeśli pierwszy kontakt z grupą nastąpi w szkole, może to być dla rozpieszczanego kilkulatka szok.

Przedszkole Wawer doskonale przygotowuje swoich podopiecznych do nauki w szkole. Dzieci mają tam okazję oprócz zabawy, rozwijać także podstawowe umiejętności, których naukę będą kontynuować w szkole. Doświadczona kadra pedagogiczna w umiejętny sposób odkrywa naturalne predyspozycje maluchów i pomaga je rozwijać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pierwszy dzień w przedszkolu
Nick: