Dodany: 2018-03-20 14:18:42
 

Zabawy z rówieśnikami

Miejscem, w którym dziecko po raz pierwszy ma okazję zetknąć się z większą grupą rówieśników jest przedszkole Wawer. Pobyt w tej placówce ma duże znaczenie dla rozwoju malucha.

Najważniejszym celem edukacji przedszkolnej jest dobre przygotowanie podopiecznych do dalszej nauki w szkole. Dlatego prowadzone tam są zajęcia edukacyjne i sportowe adekwatne do wieku dzieci. Podczas zajęć maluchy mają okazję rozwinąć się intelektualnie, oraz odkryć swoje zainteresowania i predyspozycje. Dobry wychowawca przedszkolny potrafi wydobyć naturalne zdolności dzieci i umiejętnie je rozwijać. Przedszkole Wawer zapewnia przez cały okres pobytu opiekę.

Kadra pracownicza uważnie obserwuje zachowanie i postępy przedszkolaków. W razie zauważenia niepokojących zachowań, czy innych objawów ma możliwość szybko zareagować. Istotna dla dalszego dobrego rozwoju dzieci jest socjalizacja w grupie rówieśniczej. W przedszkolu są ku temu doskonałe warunki. Dzieci podczas wspólnych zajęć, oraz zabawy uczą się funkcjonowania w zespole..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabawy z rówieśnikami
Nick: