Dodany: 2018-03-20 14:24:02
 

Właściwy opiekun

Specjaliści w zakresie psychologii rozwoju dziecka uważają, że okres przedszkolny rozpoczyna się w wieku trzech lat. To dobry moment, aby dziecko rozpoczęło funkcjonowanie w grupie rówieśników i rozpoczęło edukację dostosowaną do jego poziomu intelektualnego.

Przedszkole Wawer jest miejscem w którym maluchy mają zapewnioną nie tylko opiekę w okresie, gdy rodzice pracują, ale przede wszystkim mają możliwość wszechstronnie się rozwijać. Doświadczeni wychowawcy przedszkolni powinni wspierać rozwój umiejętności i zainteresowań swoich podopiecznych. Opiekun grupy ma możliwość wyłapania wszelkich nieprawidłowości w rozwoju, czy zachowaniu dziecka. Powinien informować o nich rodziców i wspierać ich w próbie poradzenia sobie z tego rodzaju problemami.

Przedszkole Wawer ma na celu przede wszystkim odpowiednie przygotowanie dzieci do edukacji szkolnej. Odbywa się to dzięki nauce prowadzonej często w formie zabawy. Dla zainteresowanych zazwyczaj istnieje możliwość zapisania dziecka na dodatkowe zajęcia umuzykalniające, taneczne, czy językowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Właściwy opiekun
Nick: