Dodany: 2018-03-26 10:05:57
 

Powrót z urlopu macierzyńskiego

Matki często decydują się na powrót do pracy po urlopie macierzyńskim. W takiej sytuacji konieczne jest zapewnienie opieki dziecku podczas nieobecności rodziców. W niektórych rodzinach, rolę opiekunów przejmują dziadkowie, jednak wielu rodziców nie ma takiej możliwości.

Rozwiązaniem jest zatrudnienie opiekunki, bądź żłobek Wawer. Wielu rodziców obawia się tego, jak ich dziecko poradzi sobie w obcym miejscu. Z pobytem w żłobku kojarzą się także częste choroby malucha. Jednak z pewnością żłobek Wawer jest miejscem, które ma bardzo stymulujący wpływ na rozwój malucha. Dzięki zajęciom w grupie rówieśników, dziecko rozwija umiejętności społeczne. Dzięki zabawom w żłobku z pewnością urozmaicimy naszej pociesze codzienny plan dnia.

Jeśli chodzi o częste zachorowania, to rzeczywiście pójście do żłobka czy przedszkola powoduje, że nasz maluch będzie często łapał przeziębienia. Jednak nie ma to związku z samymi instytucjami, ale z mechanizmem nabywania odporności przez młody organizm. Wychowawczynie w żłobku posiadają wykształcenie pedagogiczne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Powrót z urlopu macierzyńskiego
Nick: