Dodany: 2018-03-26 10:08:30
 

Do trzeciego roku życia

Żłobek Wawer zapewnia opiekę dzieciom do trzeciego roku życia. Instytucja ta ma na celu umożliwić pogodzenie rodzicielstwa z pracą zarobkową. Wielu rodziców nie może pozwolić sobie na samodzielną opiekę nad potomstwem nim osiągnie ono wiek przedszkolny.

Czasami z pomocą przychodzą dziadkowie, jednak nie zawsze istnieje taka możliwość. Wielu rodziców obawia się posłania dziecka do żłobka. Przede wszystkim boją się, czy maluch poradzi sobie w nowym otoczeniu. Żłobek Wawer zatrudnia odpowiednio wykwalifikowany personel, dlatego można bez obaw powierzyć opiekę nad swoim dzieckiem pracownikom tej instytucji. Czas spędzony w żłobku obfituje w szereg ciekawych dla dzieci aktywności, które pozwalają im wszechstronnie się rozwijać. Często opiekunki żłobka zapewniają dużo bardziej interesujące zajęcia niż byliby w stanie rodzice.

Dużą zaletą pobytu w żłobku jest możliwość poznania przez dziecko innych rówieśników. Podczas wspólnej zabawy maluch uczy się funkcjonowania w grupie i adaptuje do dalszego etapu jakim jest przedszkole.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Do trzeciego roku życia
Nick: