Dodany: 2018-03-26 10:11:21
 

Bezpieczne warunki

Żłobek Wawer jest instytucją zapewniającą wszechstronną opiekę dzieciom do lat trzech. Posyłając tam swoją pociechę możemy liczyć na opiekę wykwalifikowanego personelu, oraz bezpieczne warunki.

Dziecko w żłobku powinno uzyskać nie tylko opiekę, ale także zabiegi pielęgnacyjne i wyżywienie. Wiele żłobków umożliwia starszym dzieciom udział w zajęciach muzycznych, językowych, bądź plastycznych. Z pewnością czas spędzony w żłobku jest dla dziecka dużo bardziej urozmaicony niż zajęcia w domu. Żłobek Wawer umożliwia maluchom zabawę w grupie rówieśniczej. Dzięki temu dzieci uczą się współżycia w grupie pod czujnym okiem opiekunek, które reagują, jeśli dzieje się coś złego. Kontakty z rówieśnikami sprawiają, że dzieci lepiej rozwijają się intelektualnie, mają bogatsze słownictwo. Dziecko, które uczęszczało do żłobka znacznie łatwiej zaadaptuje się w przedszkolu.

Rozstanie z rodzicami nie będzie dla niego tak ciężkim doświadczeniem, jak dla dziecka, które chodziło do żłobka. Wiele dzieci po prostu lubi kontakt z rówieśnikami i z pewnością będzie chętnie zostawało w żłobku.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Bezpieczne warunki
Nick: