Dodany: 2018-03-26 10:12:58
 

Matka w pracy

Współcześnie coraz więcej matek decyduje się na pogodzenie opieki nad potomstwem z pracą zarobkową. Często udaje się to dzięki pomocy ze strony rodziny.

Niektórzy rodzice zatrudniają nianię do opieki nad dzieckiem w czasie gdy przebywają w pracy. Jednak obydwa te rozwiązania z różnych względów dla wielu rodziców są niedostępne. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest żłobek Wawer. Dziecko ma tam zapewnioną opiekę doświadczonego personelu, która obejmuje wyżywienie, zabiegi pielęgnacyjne oraz szereg różnych aktywności. Zdaniem wielu psychologów rozwoju, pobyt w żłobku jest okazją do wszechstronnego rozwoju malucha. Dzieci, których rodzice zdecydowali się na żłobek Wawer, dużo łatwiej adaptują się w przedszkolu. Są przyzwyczajone do dłuższej nieobecności rodziców, w związku z tym łatwiej znoszą rozstanie.

Pobyt w żłobku stanowi okazję do zabawy z rówieśnikami. Wpływa to stymulująco na rozwój umiejętności społecznych, a dla wielu dzieci jest także doskonałą rozrywką. Pracownicy żłobka potrafią ciekawie zagospodarować dzieciom czas, adekwatnie do wieku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Matka w pracy
Nick: