Dodany: 2018-03-26 10:14:01
 

Kontakt z równieśnikami

Rodzice często stają przed problemem, jak pogodzić opiekę nad dziećmi z pracą zarobkową. W wielu przypadkach powrót matki do pracy stanowi konieczność. Niektórzy mają możliwość powierzenia dzieci opiece dziadków.

Część z rodziców może pozwolić sobie na zatrudnienie niani. Jednak dla wielu z nich jedynym rozwiązaniem jest żłobek Wawer. Z pewnością przed wyborem odpowiedniej placówki, warto zapytać o opinie innych rodziców. Żłobki różnią się jakością wyposażenia, oraz liczebnością grup. Jakość opieki także nie jest jednakowa. Dobry żłobek Wawer zatrudnia doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych opiekunów. Potrafią oni dobrać aktywności dla dzieci tak, aby ciekawie zagospodarować im czas. Zajęcia powinny być dobrane do wieku dziecka, tak aby mogło ono wynieść z nich jak najwięcej korzyści dla rozwoju intelektualnego.

Stymulująco wpływa na dzieci w żłobku możliwość kontaktu z rówieśnikami. Zabawa z innymi dziećmi pozwala nauczyć się maluchowi funkcjonowania w grupie, oraz dobrze przygotowuje do etapu przedszkolnego.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kontakt z równieśnikami
Nick: