Dodany: 2018-04-06 14:05:13
 

Nasze czasy w przedszkolu

Wiele z nas albo w ogóle nie pamięta, co działo się, kiedy chodziliśmy do przedszkola, albo mgliście kojarzymy charakterystyczne sytuacje, które zapadły nam z jakiegoś powodu głęboko w pamięci.

Jednak mimo że okres przedszkolny często nie jest szczególnie zapamiętywany przez maluchy, to odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Wtedy właśnie nawiązujemy pierwsze relacje, uczymy się radzić sobie w sytuacjach konfliktowych, a także zbieramy multum innych ciekawych doświadczeń. To wszystko z czasem procentuje. Maluchy po ukończeniu przedszkole prywatne na Mokotowie idą do szkoły, gdzie muszą poradzić sobie z nową rzeczywistością. Jeśli rodzice nie posłali dziecka do przedszkola, to może mieć ono problem z odnalezieniem się w grupie rówieśniczej.

Niekiedy część dzieci, które chodziły do tego samego przedszkole prywatne na Mokotowie, później trafia do jednej klasy, więc zawiązują się grupki przyjaciół, do których zazwyczaj nie mają wstępu inne, dopiero co poznane dzieci. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoja pociecha miała łatwiejszy start, nie ograniczaj jej i poślij ją do przedszkola. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Nasze czasy w przedszkolu
Nick: