Dodany: 2018-04-06 14:07:08
 

Odwiedziny w przedszkolu

Jeśli przedszkole prywatne na Mokotowie jest dobrą placówką, to nie ma nic do ukrycia i często zdarza się, że organizuje zajęcia zapoznawcze, na które mogą przyjść rodzice razem z pociechą, która ma w niedalekiej przyszłości uczęszczać do danej placówki.

Podczas takich odwiedzin maluch ma okazje na poznanie nowych opiekunów, innych dzieci, a przede wszystkim miejsca, w którym za niedługo będzie spędzać bardzo dużo swojego czasu. Jest to idealne rozwiązanie, gdyż unikamy w ten sposób sytuacji jak z filmów, gdzie pierwszy dzień w przedszkolu jest dla dziecka koszmarem, wije się i płacze na rekach mamy, aby tylko nie zostawiał go w obcym miejscu z nieznanymi ludźmi.

Takie traumatyczne przeżycie może mieć fatalne skutki w przyszłości, dlatego szczególnie należy zadbać o odpowiednie wprowadzenie malucha w świat przedszkole prywatne na Mokotowie. Tak postępują wszyscy odpowiedzialni rodzice, a jeśli placówka nie przewiduje wcześniejszego poznania dziecka, to zdecydowanie lepiej wybrać inne miejsce. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Odwiedziny w przedszkolu
Nick: